De Rooy Transport & Logistiek

TVM transportprijs 2012

E-mail Afdrukken PDF

TVM Transportprijs

De Rooy Transport is trotse winnaar van de TVM preventierpijs 2012. En dat niet niet onopgemerkt gebleven! Door verschillende media is van dit heugelijke feit melding gemaakt

 

Luister naar het Radio M verslag van dode hoek training

E-mail Afdrukken PDF

Op weg naar een veilger gemeente Houten! In de week van 20 maart kregen kinderen uit de bovenbouwgroepen van 6 basisscholen in de gemeente Houten les over de gevaren van de dode hoek. Gedurende 5 dagen was een vrachtwagen en instructeur van de Rooy Transport Logistiek BV uit 't Goy aanwezig op de zes scholen die zich hadden aangemeld.

 

 

Bekijk de video van de dodehoektraining

 

RTV Utrecht interviewt Peter de Rooy over inzet aardgas (CNG)

E-mail Afdrukken PDF

 

Dinsdag 24 januari 2012 werd Peter de Rooy voor de radio geinterviewd door Leonie de Jong, verslaggeefster van RTV Utrecht.  Onderwerp van gesprek was het rijden op alternatieve brandstoffen, aardgas (CNG) bij de Rooy Transport.

 

Beluister het gehele interview bij RadioM hier

 

Inmiddels rijden 5 voertuigen al op het schone CNG (Compressed Natural Gas) en een 6e is besteld.

Bekijk meer video's op het de Rooy Youtube kanaal.

 

TLN Januari 2012

E-mail Afdrukken PDF

TLN_Jan_2012_600

 

Het januari nummer van Transport & Logistiek wijdt Transport & Logistiek een uitgebreid artikel aan de Rooy Transport & Logsitiek....

 

"Het thema van de Ondernemersprijs Transport en Logistiek 2012 paste precies in hun straatje. Door te investeren in bomen, zonnepanelen, biogas, zuinig rijden en goede relaties met de omgeving en de klanten verzekert De Rooy zich van een toekomst."

 

Peter de Rooy (50) is reuze blij dat zijn bedrijf de Ondernemersprijs Transport en Logistiek 2012 in de categorie middelgroot heeft gewonnen. ‘Een paar jaar geleden hebben we ook meegedaan, maar vielen we niet in de prijzen.

 

Dit keer lag het thema ‘milieu, veiligheid en ondernemerschap’ ons erg na aan het hart. Voor ons is dat dagelijkse kost en gaf het extra energie om mee te doen.’ Aan de methodiek van een audit door ViaNorm was hij al gewend door het Keurmerk Transport en Logistiek. Hij betitel de audit als stevig en heel breed. ‘Er staan zaken in waar je als bedrijf echt iets aan hebt en die we ook oppakken.

Want we hebben natuurlijk wel de drive om koploper te blijven. En je krijgt er extra energie van, ook al door de felicitaties van de omgeving, zoals klanten en collega’s.’

 

Lees hier het complete artikel (PDF)

 

Lees meer...
 

't Groentje: 10 augustus 2011

E-mail Afdrukken PDF

Drive-in_bioscoop-w Drive-in_bioscoop-w

 

driveinbiosartikel

 

't Groentje: 6 juli 2011

E-mail Afdrukken PDF

2011-07-07_164633

 

 

't Groentje: Truckersdag Houten

E-mail Afdrukken PDF

De Rooy Transport reed met 15 trucks mee op Truckersdag Houten 2011:

groentje_25.5.11

 

Wat klanten zeggen...

"In vergelijking met een paar jaar terug zijn er goede verbeteringen door gevoerd. Sommige dingen kunnen altijd beter uiteraard. Ga zo door."
Reactie anonieme enquete.

Telefoonnummer De Rooy Transport+31 (0)30 634 6777

Youtube en Twitter

Youtube kanaal van De Rooy Transport en LogistiekTwitter: de tweets van De Rooy Transport en Logistiek

Inschrijven nieuwsbrief

* Noodzakelijk
You are here: